Stáváme se součástí rodiny Nordic Telecom

Spojujeme síly s dalšími poskytovateli internetu, abychom vytvořili silnou značku s tou nejmodernější technologii velkých hráčů. Přitom si chceme i nadále udržet svou sousedskou přívětivost a dostupnost, na jakou jste u nás zvyklí.

 

Proč se spojujeme?

Lokální společnosti nemají takové rozpočty na rozvíjení svých služeb jako nadnárodní operátoři. Tuto slabinu chceme odstranit právě provázáním s ostatními poskytovateli internetu pod značkou Nordic Telecom. Mimochodem, Nordic Telecom je navzdory „severskému” názvu český poskytovatel internetu.

 

Zrychlíme připojení

Díky spojení se společností Nordic Telecom do našeho regionu přivádíme pevnou síť páté generace (5G), která výrazně zrychlí a zkvalitní bezdrátové připojení.

 

Rozšiřujeme pokrytí

Protože spolupracujeme s dalšími operátory, budeme vás moci připojit v jiných regionech. Pokud byste se rozhodli odstěhovat nebo koupit chatu třeba na jižní Moravě, připojíme vás i tam.

 

Žijeme tu s vámi a jsme tu pro vás

Věříme, že místní firma zná svého zákazníka nejlépe. Jsme v dosahu, a pokud s námi budete potřebovat cokoliv řešit, můžete nám zavolat nebo napsat na e-mail.

 

Vaše

Tišice.Net